Zde najdete všechny informace.
Taktéž Soutěže, Eventy, které budou na serveru probíhat.
od Kulich
Pro naší facebookovou stránku hledáme admina. Požaduji dobrou znalost jazyka českého, chuť k této činnosti a kreativní přístup pro příspěvky a vzhled stránky. Pokud víte, CSko už moc nehraju a tak už tuto činnost nemohu dělat tak, jak jsem původně chtěl. :crying: Přijde mi škoda stránku smazat, když už má nějaké fans a funguje. Proto hledám hráče/fanouška/nadšence, kterého by to bavilo a rád by se podílel na jejím fungování.

Co bude tvým úkolem?

- Starat se o vzhledovou úpravu stránky. (profilová fotka, úvodní fotka, informace o stránce atd...)
- Pravidelné přidávání příspěvků. (informace o soutěžích, eventech a novinkách, foto příspěvky apod...)
- Komunikace s fanoušky a s hráči prostřednictvím facebooku. (nutný alespoň základní přehled o tom, co se na serveru děje - např.: informace o soutěžích apod...)

Pro admina nabízíme aktivaci VIP po dobu správy FB stránky zdarma. ;-)

Kulich
od Estii
Zdravím, na serveru hraji už nějakou tu dobu, bavím se tam se všemi (většinou :D). Znalost českého jazyka mi není cizí, kreativní přístup mám také. O soutěžích apod. mám přehled a s adminy vycházím dobře.
od Kulich
Ahoj, velice mě těší, že máš o správu našeho FB zájem!

Pro udělení práv admina FB stránky budu potřebovat tvůj facebook profil, abych ti mohl dát přístup správce. Přidej si mě proto prosím na steamu, napíšeme si SZ. Co se týče VIPčka a admin přístupu na webové stránky Laming.cz, napiš Puklicovi.

To by bylo ode mne pro tebe zatím všechno. ;-)
Kulich
od Migoos
Ahoj, na facebooku jsem prakticky nonstop a na serveru jsem taky dost často takže když se něco děje, ihned bych to mohl postnout na fb.. bavilo by mě informovat, dávat příspěvky atd.

S Láskou

M1g00s
Seznam EMOTES

Aktuální seznam EMOTES, které[…]

Hráč měsíce srpen / august V mě[…]

Admin

Zamítnuto z důvodu nízkého […]

Aktuálni maplist

Přidané: ze_Ancient_wrath_r3 ze_Pokemon_Ri[…]

Přispěj na chod serveru a získej VIP výhody.

Zde