Zde podle předlohy pište žádosti o Ban a Unban
od HoRalKaSvK
Nick:Džon Klobásnik
Steam ID:STEAM_1:1:158563527
Datum udělení banu:27.4.17
Délka:neviem
Důvod banu:premena na zombíka pri obraňovani pozície keď som bol pri CT
Banováno adminem:Sparticka

Bol som zabanovaný keď bola mapa kde sa bránil hrad pevnosť nebol to Helms Deep . Na prvé upozornenie som stál na hradbe a bol som premenení zombíkom ktorý bol na hradbe a tak ako keby prenikli zombíci na hrad . Druhy krát trestáne banom stal som za hradbou a pálil som z brokovnice na rebrík po ktorom liezli zombíci jedného zombíka som netrafil a bol na hradbe premenil ma ale už ho niekto zhodil tak som vpustil do hradu zombíkov. Ospravedlňujem sa hráčom na servery a adminovy Sparticke že som griefoval ale na ten druhy krát som to urobil nechtiac keď som bránil . Ďakujem ak si toto prečítate . Džon :-( :-(
od HoRalKaSvK
HoRalKaSvK píše:
čtv 27. dub 2017 20:26:03
Nick:Džon Klobásnik
Steam ID:STEAM_1:1:158563527
Datum udělení banu:27.4.17
Délka:neviem
Důvod banu:premena na zombíka pri obraňovani pozície keď som bol pri CT
Banováno adminem:Sparticka

Bol som zabanovaný keď bola mapa kde sa bránil hrad pevnosť nebol to Helms Deep . Na prvé upozornenie som stál na hradbe a bol som premenení zombíkom ktorý bol na hradbe a tak ako keby prenikli zombíci na hrad . Druhy krát trestáne banom stal som za hradbou a pálil som z brokovnice na rebrík po ktorom liezli zombíci jedného zombíka som netrafil a bol na hradbe premenil ma ale už ho niekto zhodil tak som vpustil do hradu zombíkov. Ospravedlňujem sa hráčom na servery a adminovy Sparticke že som griefoval ale na ten druhy krát som to urobil nechtiac keď som bránil . Ďakujem ak si toto prečítate . Džon :-( :-(
Veľmi ma baví hrať na vašom servery a hram už na ňom aspoň pol roka ospravedľnujem sa .
Seznam EMOTES

Aktuální seznam EMOTES, které[…]

Hráč měsíce srpen / august V mě[…]

Admin

Zamítnuto z důvodu nízkého […]

Aktuálni maplist

Přidané: ze_Ancient_wrath_r3 ze_Pokemon_Ri[…]

Přispěj na chod serveru a získej VIP výhody.

Zde