Zde podle předlohy pište žádosti o Ban a Unban
od Disr3sp3ct
Nick: Disr3sp3ct
Steam ID: STEAM_1:0:175738959
Datum udělení banu: 16.5.
Délka: týden
Důvod banu: zapoměl jsem dát Wall na pírátech LUL
Banováno adminem: Sanáž

Důvod udělení unbanu. Ospravedlnění: Chtěl bych se zeptat proč mě "admin" Sanáž zabanoval kvůli zapomenuté 1 Wall na pírátech? To jak týpek umře 3x s bubble tak to se neřeší? Zamysli se nad sebou.
od Sanáž
Vidim ze drzis slovo, jako ja

Takze, jeste predtim nez jsem te napomenul jsem spectil hru, itemy jsi pouzil spatne a hraci te napominali, potom co jsem te napomenul ja jsi zacal trollit, normalne bych to nechal byt, jenze ty jsi trollil a ne ze ze jsi tam tu zed zapomel dat, videl jsem jak stojis a nehybes se (predpisujes si text)

Potom co jsem tam hodil barrel jsi ihned napsal ze jsi na to zapomel, jenze tohle by jsi za tu dobu nenapsal, ty jsi to psal jeste pred tim nez jsem tam ten barel hodil = v dobe kdy jsi mel pouzit item uz jsi psal

toto beru jako trolling.
Kdyby to bylo mysleno vazne (ta omluva) tak to necham byt, kazdej se to ucil a itemy se spatne pouzivali, jenze z tvoji byl toto troll.
od Disr3sp3ct
Co to prosimtě meleš? 100x jsem se ti omlouval jak kokot, že jsem tu wall chtěl dát ,ale zapoměl jsem na ni.Orion a další to klidně potvrdí.Cca 2 lidi psali Spartě, že jsi ten ban dal neprávem, takže prosimtě nemel tady sračky.
Škoda, že ten server nemá HLTV nebo že jsem to zrovna netočil, protože jsi by byl dobře v ...
od Sanáž
Dobry screeny jsi si sehnal, bohuzel jsem v tu dobu ale zadnej item nemel, celou hru jsem mel akorat ten barel
od Disr3sp3ct
Co bych měl na to říkat? Tady se neřeší nějakej sworld, ale ban za zapomenutou wall kterou jsem nezapoměl schválně.
od Puklica
Zase se zamete pod kobereček? Nějakej hustej ne a vymýšlet si, ti evidentně nedělá problém... ok

Pokud se chceš bavit tímto stylem proč ne..
Takže až budeš na serveru dostaneš unrestrict na itemy v případě, že bude další problém máš ho zpět a to na hodně delší dobu bez možnosti zkrácení.

Ono ani tvé chování na serveru není takové, aby sis mohl vyskakovat.
žádost o admina

Upřímně řečeno nechce se mi vymý&sca[…]

Aktuálni maplist

Přidané: ze_ardeca_v2 ze_danmaku_v1_5 ze_d[…]

Výhercem se stal Semir Gerkhan (SteamID S[…]

Seznam EMOTES

Aktuální seznam EMOTES, které[…]

Přispěj na chod serveru a získej VIP výhody.

Zde