Zde podle předlohy pište žádosti o Ban a Unban
od aiRboRn
Mohu poprosit o důvod a důkaz banu? :D

Mr. Mansfield
od Puklica
Myslím si, že vzhledem k tvé minulosti, nebo to jak se chováš teď není třeba cokoliv dodávat.
Ve tvém případě lze dosáhnout maximálně prodloužení banu, to už je ostatně také na tobě. ;-)
od aiRboRn
jak se chovám? 2 měsíce je hodně objektivní ban no,co od tebe taky čekat že :D a furt nevidím důkaz a důvod banu
od Puklica
Důvod je jasně napsaný a myslím si, že seš si toho dost dobře vědom, jen se tu budeš snažit předvádět přesně to co na serveru.
To jak se chováš víš ty sám nejlíp a poučovat tě rozhodně nebudu to už je čistě tvoje věc.
V každém případě je logické, že nemá smysl nadále udělovat bany v řádech minut nebo hodin, vzhledem k tomu jak bezvýznamné to je.
Navíc není nic neobvyklého na násobení času počtem udělených banu za stále stejné věci.
Už jen zapakuju to, že můžeš docílit maximálně prodloužení, to už si přeber jak chceš a jakým stylem budeš nadále pokračovat.
od aiRboRn
jak kdyby mně to zajmalo že si to prodloužíš :D jde mi o princip,z hodiny na 2 měsíce je celkem hop :D nehledě na to,že důkaz si furt nedal a bez něko si nucet dát unban pokud vím :) když si takový pedant tak já budu taky,tak šup hod to sem :D
od Puklica
Nemám potřebu ti po xxx banech za trolení, dělání bordelu a porušování snad všeho co tobě přijde směšné nic vysvětlovat a už vůbec dokazovat.
To naopak ty si ten, který by měl dokázat, že se umíš chovat jako normální člověk, k čemuž po vypršení banu budeš mít příležitost a je čistě na tobě jak se k tomu postavíš. ;-)

Vyřešeno zamykám
žádost o admina

Upřímně řečeno nechce se mi vymý&sca[…]

Aktuálni maplist

Přidané: ze_ardeca_v2 ze_danmaku_v1_5 ze_d[…]

Výhercem se stal Semir Gerkhan (SteamID S[…]

Seznam EMOTES

Aktuální seznam EMOTES, které[…]

Přispěj na chod serveru a získej VIP výhody.

Zde