Zde můžete psát vše co vás napadne.
od Kruťas Joe
Ahoj,
chtěl bych se rozloučit než se odeberu pryč a vyjádřit se, proč mě už neuvidíte na serveru.

Před Vánoci jsem využil akce na CSGO a koupil si hru jen a jen kvůli tomuto serveru. Dřív jsem občas chvíli hrával u bráchu (který po mě zdědil Steam účet), přecijen jsem už z toho vyrostl a zombíci pro mě byly nostalgie. Přesto mě to chytlo a Steam Sales udělaly své :-)

Hru jsem brával jako odreagování, s tím, že jsem si občas zatrollil. Postupem času jsem ale začal laťku trollení posouvat a zjišťoval jsem kam jsou až někteří schopní zajít. Bohužel jsem občas u rozpoutávání konfliktů začínal být sprostý a tak se nechci chovat k ostatním. Někdy to opravdu odemně nebylo pěkné a už to nebyla sranda.

Na závěr bych rád vyzdvihl Acelora - sundejte mu už tu nálepku TRIAL a dejte ho plnohodnotným administrátorem, protože si to sakra zaslouží! Dostával odemně sodu a přesto zachoval chladnou hlavu. Díky chlape!

CSGO jsem si odinstaloval, dám si na čas klid, možná na pořád. Přeji Vám přátelé, ať se Vám daří.

Mějte se, Kruťas Joe
od káčko
pokud si dobře vzpomínám tak TRIAL byl Exo ne Acelor , momentálně už delší dobu je plnohodnotný admin :D
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Přispěj na chod serveru a získej VIP výhody.

Zde