od Migoos
Tak jak se říká "do třetice dobrého i zlého" :-D

1. Nick ve hře: Unikát M1g00s
2. Věk: 18
3: Steam Community (adresa): http://steamcommunity.com/profiles/76561198281536491/
4. Steam ID:_1:1:160635381
5. Jak dlouho hrajete na našem serveru: podle statistik co jsem se díval rok už to bude :-D :-D
6. Info o sobě: Jsem Michael, jsem týmový hráč, snažím se pomáhat, zlepšovat jak sebe tak i komunitu, rád se naučím novým věcem :) mám rád srandu, ale taky dodržování pravidel.. velice mi vadí když to lidé zneužívají, porušují pravidla a ničí tu atmosféru.. tipl bych si říci že 90% map znám moc dobře, jelikož hraju ráno tak si je procházím do detailů. Jsem z Prahy a zajímám se techniku obecně. Auta, It, zbraně :) snažím se pomáhat novým hráčům kteří jsou tu krátce a neznají mapy. Štve mě že "nový" hráči jsou automaticky outsideři.. ale myslím si že i když je nový, s radami od adminů nebo zodpovědných hráčů, může dost pomoct :)
Důvod proč se zajímám o admina je, že hraji hlavně ráno a dopoledne když tam nejsou admini.. a toho všichni využívají.. chtěl bych pomoct zlepšit tuto situaci :-)
Předem bych chtěl poděkovat za případnou odezvu :-)

Děkuji
M1g00s
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Přispěj na chod serveru a získej VIP výhody.

Zde