od Kruťas Joe
Ahoj,
předchvílí jsem se připojil na ZE server, mapa platformer, hrál asi 3 minuty a pak z ničeho nic jsem dostal PERMANENT BAN od Atyla. Může mi někdo říct, za co? Nejsem si vědom žádného porušení, do chatu jsem napsal jen "aha", když jsem reagoval na člověka, co v mikrofonu nam poradil, že jsme mohli to vzít zkratkou přes vlajku.

EDIT: Tak permanent BAN byl zrušen, připojil jsem se na server a po 5 minutách dostal BAN na 30 minut. Nic jsem nedělal. Může mi někdo říct, co se to děje a proč mi Atyla pořád dává nesmyslné BANy? Neříkám, že občas netrollím, ale dávat bezdůvodně bany mi přijde chování jak od nevyzrálého jedince.
od ATYLA
Dostal Kruťas Joe (BAN) na 30min za den 16.1.2017 na mapě ze_Sorrento_Escape_p2 trolení,na pomahaní nepříteli,u myslně otvíraní dveří aby nepřítel mohl vpadnout do zad.
:evil:
Nemohl sem potrestat v ten den protože se odpojil aby nedostal (BAN).
Nemohu už tolerovat aby si lidi mysleli že trestu uniknou. 8-)
od ATYLA
Ten PERMANENT BAN sem ti nechtěl dát sem psál písemný příkazem /ban Kruťas Joe 30min (za den 16.1.2017).
Bohužel se stala chyba v systému někdy to prostě hodí chybu.
od ATYLA
Abych to shrnul,ten první (ban).

Na mapě ze_ALIEN_mountain_escape_p3 dostal ban za trolení,mačkaní pák,umyslné uvěznění svých spoluhráčů a zabytí.
Jak si můžeš myslet že trestu unikneš. 8-)

I componenti hanno un grande effetto sulla comunit[…]

Výhercem se stal Semir Gerkhan (SteamID S[…]

Aktuálni maplist

Přidané: ze_666_crazy_escape_v1 ze_misaka_[…]

Seznam EMOTES

Aktuální seznam EMOTES, které[…]

Přispěj na chod serveru a získej VIP výhody.

Zde