Zde podle předlohy pište žádosti o Ban a Unban
od Tarrent
#645
Nick: Tarrent
Steam ID: STEAM_1:1:94648578
Datum udělení banu: Dnes.
Délka: Neznáma
Důvod banu: Neznámy
Banováno adminem: Neznámim

Důvod udělení unbanu. Ospravedlnění.
Dôvod banu nepoznám. Ak je tento server správny že si ho nemýlim tak asi 3 roky dozadu som tu hrával poctivo a bavilo ma to. Dnes som sa chcel pripojiť ale vyskočilo mi okno že som zabanovaný. Prosím o unban, poprípade doslovné vysvetlenie dôvodu pre ban, Ďakujem.
od Sanáž
#647
Lidi me volali ze mas scripty, kdyz jsem se ale pripojil tak jsi zahadne prestal O_o, takze asi tak
od Tarrent
#648
Písal som že ako som sa chcel pripojiť tak už som Ban mal, nič som nespravil. Nemám ani nikoho kdo by hral na mojom účte, nič..
Uživatelský avatar
od Lerrdy
#649
Ban jsi dostal až 27 sekund po připojení.. To že jsi se chtěl připojit a už jsi měl ban není pravda.
od Tarrent
#650
Pravda to je, pár sekúnd totiž trvá než ja (môj Pc) sa napojím na server. Pravda môže byť že server ma zaznamenal na servery, ale z hľadiska môjho som tam nebol. Vidno že je tu niekto "vzdelaný". Prosím o unban.
Uživatelský avatar
od Lerrdy
#652
Vidno že je tu niekto "vzdelaný".
Když chceš unban tak zkus neurážet adminy. Jak píše Puklica Hlstats tě nevidí dokavaď nejsi v teamu. Jak píše Sanáž jsou na tebe ohlasy záporné. Zatím si nedal žádnej pádnej důkaz že máš pravdu. To co považuješ za "důkaz" nesedí s realitou. Zatím není důvod unbanu.
od Tarrent
#653
Nikoho som neurážal. Na servery som nikdy nebol, dnes som šiel na server prvý krát. Už si spomínam kde som pred 3 rokmi hral a tento server to rozhodne nebol. Pán admin "Sanáž" klame. Kto sa na mňa mohol sťažovať keď som na servery nikdy nebol aktívny? Skúste si zistiť či som vôbec niekedy bol na servery.
Uživatelský avatar
od Lerrdy
#655
Snažíš se z nás dělat blbce. To ti na kredibilitě nepřidává.
Uživatelský avatar
od Migoos
#656
Prostě aby jsme to shrnuli :D z nás děláš s prominutím “debily” ale můžeš si za to sám :D console tě nezabanuje jen tak že se ji chce.. je to automaticky nastavené :D takže jsi tam očividně něco měl když si tě všimla console a i hráči kteří volali admina :D a to že k tomu napadáš admin team ti vůbec nepomáhá... tu není o čem se bavit a co tu řešíš :D podle mého názoru zkoušíš jestli jsme tak hloupý a sundáme ti ten Perma ban :D a stačilo se kouknout do banlistu aby jsi zjistil za co a na jak dlouho to máš 😄
Je to jen můj názor :D

S láskou,
M1g00s
Žádost o Leadera

Nick: Lukaas dříve znám pod Dandelio[…]

Aktuálni maplist

Přidané: ze_ffvii_malgo_reactor_v5_1 ze_gr[…]

Admin Request Ace_J

Předloha žádosti 1. Nick ve hře (Jmé[…]

Není lepší , aby si ho doty[…]

Přispěj na chod serveru a získej VIP výhody.

Zde