od Ofce
#98
Za co: GAG -24h. , duvod: Urazeni hracu
dne:8.11.2016 (cca 15:00)
admin - atyla

Žádám o zrušení GAGu pro mě na 24.h, nebo alespoň o úplné potrestání OBOU a ne jen jednoho jen proto, že mi atyla řekne, že ví že je sprostej ale "JEMU SE TO TOLERUJE". Vím, že jsem mohla psát slušněji a za to se omlouvám že jsem mu poté nadávala taky, ale do mě nebude nějakej Razor hustit že jsem pi*a apod...a nejsem to jenom já, to je každej den kdy někomu nadává nebo sprostě řve když se třeba nedokončí mapa...já mu vynadám a mě se hned udělí gag na 24 hodin...a pan Razor opět nic...myslím, že by se měli měřit všichni stejným metrem a pokud mám mít JÁ gag na 24 hodin za urážení, on by měl tím pádem dostat 24 hod. mute za tu jeho nevymáchanou sprostou hubu. Prosím o uvážení a vyřešení. Děkuji pěkně.
Uživatelský avatar
od ATYLA
#102
Zrušíl sem ti (GAG) na 24hodin.
GAG si dostal oprávněn.
Za nevhodné vyjadřovaní a uražení hračů,kteří si na tebe stěžovaly.
Neznamená že když někoho ty vyprovokuješ a urážíš ho první,tak mám potrestat toho který si tvoje urážení nenechá líbit že nevhodně ti odpový,tak mám dát (mute) jemu.
Razor je už takový bohužel,už se nezmění.(Ano),budu více přísný a hledět na pravidla pak se nediv že ti za tvoje (trolení),na servru nepromynu jako doposud.
Sem vám hodně věci toleroval ale když si myslíš že bych měl být přísný tak se pak nediv že dostaneš (BAN).
Já respektuji pravidla více než ty,pokud příště Razor bude nadávat tak do stane mute (gag),ale pokud ty začneš do něj rýt první,tak dostaneš gag,i kdyby nadával ale za provokaci budeš potrestán ty.
od Ofce
#103
Ano, jsi hodně tolerantní, ale k němu. Jemu promineš všechno. On si muže nadávat a porušovat pravidla, hlavně že jsem dostala gag já...a že je takovej ...a co jako? Asi si to špatně pamatuješ, to on se do mě začal sprostě navážet kuli češtině a já si to líbit nenechám. Měl mít už dávno ban nebo alespoň perma mute blbeček jeden. A to, že mi zrušíš GAG 20 minut před vypršením 24h. gagu, to jsi MOOOC hodnej... :lol:
Já budu furt taková, dokud nebudeš trestat všechny stejně. Až budou mít všichni stejné podmínky, očekávej odemne jiné chování.
Aktuálni maplist

Přidané nebo aktualizované: ze_blue[…]

Admin Request Ace_J

Předloha žádosti 1. Nick ve hře (Jmé[…]

Není lepší , aby si ho doty[…]

Žádost o Admina

Ahoj věřím ,že zkušeností na […]

Přispěj na chod serveru a získej VIP výhody.

Zde